

Zoeken
augustus 3, 2016
De Nederlandse overheid wil woningen vanaf 2050 niet langer verwarmen met gas. Vaak kan dat na een Nul-op-de-Meter (NOM) renovatie. Maar wat houdt dat in? Wat kan je er als huurders van verwachten? Op welke manier heb je er plezier van en wat betekent het voor je portemonnee? Dat hoor je allemaal tijdens een excursie naar Heerhugowaard op 12 september in de middag.
De excursie wordt georganiseerd door de Utrechtse huurdersorganisatie De Bundeling, samen met de NMU. We gaan met geïnteresseerden naar Heerhugowaard om daar een NOM-woning te bekijken en ervaren hoe bijvoorbeeld de CO2-gestuurde ventilatie werkt. We praten met bewoners, de woningcorporatie én met de bouwers.
De excursie wordt georganiseerd door huurdersorganisatie De Bundeling, samen met de Natuur- en Milieufederatie Utrecht. We gaan met geïnteresseerden naar Heerhugowaard om daar een NOM-woning te bekijken en ervaren hoe bijvoorbeeld de CO2-gestuurde ventilatie werkt. We praten met bewoners en met bouwers.
Wij zorgen dat de bus klaarstaat. Als geïnteresseerde hoeft u zich alleen op te geven via info@bundeling.nl – graag voor 25 augustus. De excursie is gratis. In de week voor de excursie volgt meer informatie over tijden en de opstapplaats.