

Zoeken
januari 16, 2017
De NMU roept gemeenten op ambitieuze en duurzame prestatie-afspraken te maken met woningcorporaties en huurdersorganisaties.
Elk jaar maken gemeenten prestatie-afspraken met woningcorporaties en huurdersorganisaties. Die afspraken gaan over thema’s als betaalbaarheid, beschikbaarheid en duurzaamheid. De NMU is ervan overtuigd dat deze doelen heel goed samen kunnen gaan. Ze roept gemeenten op in de afspraken te focussen op aardgasloze wijken (Nul-op-de-meter) en circulaire economie.
De NMU deed in een brief een oproep aan alle gemeentebesturen. Bij de brief zaten concrete tips om vanuit de gemeente serieus bij te dragen aan woningen zonder energierekening.
Bent u betrokken bij de prestatie-afspraken, vanuit gemeente(politiek), huurdersvertegenwoordiging of woningcorporatie? En kunt u ondersteuning gebruiken? Neemt u dan contact op met Ieke Benschop van de NMU.